Open menu

Serwis informatyczny


Ludzie i Doświadczenie to nasza siła – kompetencja i profesjonalizm.
Chcemy być wsłuchani w potrzeby naszych Klientów i być dla nich profesjonalnym doradcą oraz zaufanym partnerem w zakresie opieki serwisowej i rozwiązań informatycznych.

Nasz zespół serwisowy blisko współpracuje z dostawcami sprzętu i oprogramowania komputerowego, a także z innymi podmiotami, dzięki czemu jesteśmy wyposażeni w najnowszą wiedzę z zakresu technologii i rozwiązań IT. Pozwala nam to rozwiązywać problemy pojawiające się podczas użytkowania systemów informatycznych w największych instytucjach, jak również zapewniać stałą opiekę nad systemami komputerowymi w mniejszych i średnich firmach.

Profesjonalna obsługa

Nasza filozofia biznesu każe nam budować trwałe partnerskie relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu, profesjonalnej obsłudze i odpowiedzialności za bezpieczeństwo oraz bezawaryjną pracę systemów naszych Klientów. Do dyspozycji oddajemy ogólnopolską sieć serwisową, która zapewnia także usługi gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu sprzętu komputerowego.

Bogate doświadczenie

Świadczymy usługi w zakresie instalacji, konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania i rozbudowy sieci informatycznej. Nasi partnerzy mogą pochwalić się certyfikatami potwierdzającymi autoryzację produktów i producentów branży informatycznej.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie korzyści może przynieść Twojej firmie współpraca z nami? Chcesz dołączyć do naszych partnerów - wyślij do nas zapytanie?

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Proponujemy Państwu fachową konsultację i doradztwo w zakresie rozwiązań informatycznych dla biznesu.

  • 48 22 33 11 990
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.