Open menu

Partnerzy


Partnerzy firmy Softex Data S.A.

 Advantys Firma Advantys powstała w 1995 i specjalizowała się początkowo we wdrażaniu rozwiązań związanych z korporacyjnym Inter-Intra-Extranetem. W stosunkowo krótkim czasie powstał cały pakiet modułowych i skalowalnych rozwiązań tzw. Smart Enterprise Suite, które pozwalają przedsiębiorstwom zbudować jedną, łatwo zarządzalną strukturę przepływu informacji i zarządzania przedsiębiorstwem. W skład pakietu wchodzi system Workflow, content management, collaborative work oraz inne narzędzia usprawniające organizacje przedsiębiorstwa. Wśród klientów Advantys znajdują się największe francuskie korporacje takie jak: Accor, AREVA, Deloitte, Legrand, Saint Gobain, ST Microelectronics.


AstraFox Firma ASTRAFOX dostarcza rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe dla firm i instytucji w Polsce i za granicą. Jednym z obszarów działalności są systemy wspomagające obieg dokumentów (AMODIT). 


Milestone Systems Milestone System jest duńską firmą programistyczną, powstała w 1998 roku. Firma jest światowym liderem w zakresie otwartego oprogramowania do zarządzania wideo IP (VMS). W roku 2000 Softex Data S.A. stała się oficjalnym partnerem Milestone Systems i wprowadziła rozwiązanie na rynek polski.


Fujitsu Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. 


printronix Firma Printronix LLC jest liderem wśród producentów drukarek 'heavy duty' - najsilniejszą firmą tej branży. Słynie z przestrzegania rygorystycznych standardów jakości i jest firmą wiodącą pod względem innowacji, technologii, badań i rozwoju. Powstała w 1974 roku i jest obecnie czołowym producentem ciężkich sieciowych drukarek liniowych, laserowych i termotransferowych. Znajdują one szerokie zastosowanie w instytucjach finansowych, przemyśle i handlu. Biorąc pod uwagę sprzedaż kanałami OEM, Printronix posiada na świecie 76%, a w Polsce 82% rynku.


PSi Matrix RGB mini PSi (Printer System International) jest niezależnym producentem drukarek profesjonalnych, firma która wywodzi się z Philips Kommunikations Industrie AG. Przedsiębiorstwo zatrudnia 200 pracowników na całym świecie i ma już ponad 100 000 instalacji. To sprawiło, że PSi stało się liderem na rynku urządzeń tej klasy. PSi dystrybuje drukarki poprzez sieć OEM-ów, Varów i integratorów systemowych.


HP HP amerykańska firma informatyczna z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii. W 2010 roku druga pod względem obrotów największa firma informatyczna świata. Producent m.in. komputerów osobistych, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych oraz dostawca usług IT. Hewlett-Packard to przede wszystkim producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, palmtopów, serwerów, stacji roboczych komputerów, oraz komputerów dla domu i małych przedsiębiorstw.


ibm Jeden z najstarszych koncernów informatycznych. Światowy lider w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Obecnie firma oferuje rozwiązania w oparciu o usługi doradcze i informatyczne oraz oprogramowanie i sprzęt.


lenovo Lenovo jest wiodącą firmą informatyczną w Chinach. Grupa zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą komputerów stacjonarnych, notebooków, serwerów oraz urządzeń peryferyjnych i mobilnych.


Cyberoam Firma Cyberoam jest częścią koncernu Elitecore Technologies, który powstał w 1999 r., posiada siedzibę Głowną w Bostonie i zatrudnia ponad 400 pracowników. Dział rozwoju i wsparcia technicznego znajduje się w Indiach.
Rozwiązania Cyberoam zostały już wdrożone u 12 000 klientów w ponad 100 krajach, zabezpieczają firmy z różnych branż: przemysł, służba zdrowia, finanse, sprzedaż , sektor IT, instytucje edukacyjne oraz administracja rządowa.


ASG Grupa ASG oferuje Atempo - zaawansowane rozwiązania backup. Przy projektowaniu swoich rozwiązań główny nacisk położono na rozwój inteligentnych mechanizmów błyskawicznego odzyskiwania informacji w przypadku awarii systemów informatycznych. Rozwiązania ATEMPO są na rynku od 1992, od tego czasu zaufało jej ponad 2300 klientów na całym świecie.


NCP Niemiecka firma NCP od 1986 roku sprzedaje systemy - NCP umożliwiające zarówno kompleksową ochronę poufności danych wszystkich systemów informatycznych funkcjonujących w firmie, jak i cyfrową autoryzację dokumentów opartą o podpis elektroniczny i infrastrukturę klucza publicznego. Do największych klientów firmy NCP należy m.in. Bundestag.


Microsoft Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że technologia, jeśli uczynić ją dostępną i przyjazną – jest doskonałym narzędziem do rozwoju i realizacji marzeń, pozwala na pełne wykorzystanie możliwości, drzemiących w nas samych i otaczającym świecie. Microsoft zdaje sobie sprawę, że potencjał, jaki niesie ze sobą rozwój technologii, nie jest do końca wykorzystywany. Dlatego – zarówno w Polsce jak i na całym świecie – firma podejmuje wysiłki, mające na celu wyrównanie szans w dostępie do narzędzi i umiejętności informatycznych.


KOFAX KOFAX jest światowym liderem na rynku dystrubucji rozwiązań informatycznych służących do skanowania i przetwarzania wszelkiego typu dokumentów oraz zaawansowanego przetwarzania pozyskiwanych danych z różnych dokumentów (np.faktur, formularzy). Posiadane przez firmę technologie i rozwiązania z zakresu Wprowadzania i Przetwarzania Informacji i Komunikacji Biznesowej umożliwiają automatyzację procesów biznesowych poprzez zarządzanie transformacją i wymianą krytycznych informacji zawartych w różnego rodzaju dokumentacji - papierowej, faksowej, elektronicznej czy SMS - pomiędzy ludźmi, aplikacjami i sprzętem.


Nipson Nipson to firma specjalizująa się w produkcji sprzętu i oprogramowania przeznaczonego do systemów wydruków masowych. Dzięki zastosowaniu unikalnych technologii druku magnetograficznego i 'zimnego utrwalania', urządzenia Nipson to gwarancja niskich kosztów eksploatacji, niezawodności a przede wszystkim elastyczności wobec zmiennych warunków i wymogów współczesnego rynku drukowania cyfrowego.


Logisys

Logisys to firma doradczo - informatyczna, specjalizująca się w zakresie zastosowań i integracji technologii automatycznej identyfikacji i terminali mobilnych w procesach logistycznych.. Logisys jest producentem platformy Agilero do zaawansowanej integracji urządzeń z systemami nadrzędnymi. Typowe zastosowania to znakowanie na produkcji, śledzenie partii produkcyjnych, realizacja procesów magazynowych i dystrybucyjnych na terminalach mobilnych. Platforma Agilero pozwala na pełne wykorzystanie możliwości urządzeń, gromadzenie szczegółowej informacji o realizowanych procesach i sprawne zarządzanie rozwiązaniem. Silną stroną Agilero jest możliwość oparcia procesu zarówno o kod kreskowy jak i RFID.

Firma Logisys otrzymała za Agilero prestiżową European Auto ID Award 2006 na niemieckich targach automatycznej identyfikacji oraz Złoty Medal MTP 2006 na Taropaku.Enterasys Networks

Firma Enterasys Networks to renomowany lider najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego, które dzięki swojej niezawodności doskonale nadają się do przedsiębiorstw produkcyjnych, uczelni, banków, telekomunikacji, urzędów i agencji rządowych na całym świecie. Firma Enterasys została w 1986r. wyodrębniona z grupy Cabletron i przekształcona w niezależną spółkę giełdową, notowaną na giełdzie New York Stock Exchange od 2001r. Od lat firma specjalizuje się w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego dla rynku korporacyjnego. Obecnie bezpieczne sieci korporacyjne, bazujące na produktach Enterasys Secure Networks, używane są w ponad 100 firmach znajdujących się na liście FORTUNE Global 500, co jest dowodem silnej pozycji firmy Enterasys na rynku światowym. Pozycja ta wynika z unikalnych możliwości sieci zbudowanych na bazie produktów firmy Enterasys. Możliwości takich nie posiadają produkty żadnej innej firmy produkującej sprzęt sieciowy. Wdrożenie podobnej funkcjonalności w swoich urządzeniach firmy te zapowiadają dopiero w następnych latach.

Obecnie Enterasys Secure Networks wraz z Siemens Enterprise Communications i SAR (rozwiązania Call Center) tworzy jedną grupę firm. Grupa ta bezpośrednio po utworzeniu stała się jednym z liderów firm produkujących rozwiązania nowoczesnej komunikacji data/voice/video i Unified Communication. Softex Data S.A. jest Srebrnym Partnerem firmy Enterasys Secure Networks.Enterasys Networks

Firma TOT.NET jest dostawcą specjalistycznego oprogramowania automatycznej identyfikacji danych polecanego do zastosowań produkcyjnych i logistycznych. Proponowany przez firmę system ProTrace umożliwia pełną identyfikację procesów w czasie rzeczywistym od momentu przyjęcia dostaw surowców przez wszystkie ruchy magazynowe, śledzenie historii wytworzenia, identyfikację wad produkcyjnych, znakowanie wyrobów gotowych, zarządzanie jednostkami logistycznymi w magazynie wyrobów gotowych oraz wydania magazynowe zgodnie z zamówieniami. ProTrace dedykowany jest zarówno do zastosowań w przemyśle jak i dystrybucji. Proponowany przez TOT.NET system umożliwia pełne traceability procesów produkcji i logistyki.

TOT.NET jest Partnerem firmy Softex Data w zakresie rozwiązań RFID i zastosowań specjalistycznych drukarek "heavy duty" we wspólnie realizowanych projektach informatycznych.Utimaco Safeware AG Utimaco Safeware AG to niemiecka firma specjalizująca się od 25 lat w technologiach ochrony informacji. To największy dostawca rozwiązań szyfrujących dane dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych narażonych na przypadkową lub celową utratę informacji. Firma Utimaco posiada w swoim port folio kompletny zestaw produktów do ochrony danych: przechowywanych, przenoszonych i w użyciu. Utimaco Safeware AG ma główną siedzibę w Oberursel k/Frankfurtu w Niemczech i jest notowana na Frankfurckiej Giełdzie. Rozwiązania firmy Utimaco pozycjonowane są w kwadracie liderów w "Magicznym Kwadracie" Gartnera na rok 2008 w dziedzinie ochrony danych mobilnych.


Sony Sony – japońskie przedsiębiorstwo założone w 1946 roku w Tokio, obecnie jeden z największych światowych producentów elektroniki użytkowej. Od wielu lat Sony jest producentem sprzętu dźwiękowego oraz telewizyjnego przeznaczonego do użytku profesjonalnego.


Axis Communications Firma Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wideo oraz siłą napędową promującą migrację z analogowych systemów nadzoru wizyjnego na systemy cyfrowe. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu sieciowych systemów wideo opartych na protokole IP, w tym kamer sieciowych (kamer pracujących w sieciach IP)


compuprint Firma COMPUPRINT jest wyspecjalizowanym producentem szybkich drukarek igłowych, również dla tzw. odbiorców OEM (Genicom, IBM). Według niezależnych badań (Dataquest), Compuprint posiada ponad 21% udziału w rynku maszyn o prędkościach powyżej 400 zn/s, wyprzedzając znacząco innych renomowanych producentów. Compuprint dystrybuuje i utrzymuje swoje produkty na całym świecie za pośrednictwem regionalnych i lokalnych, partnerów biznesowych , integratorów systemów i VAR.


NetApp NetApp amerykańska firma, zajmująca się przechowywaniem, zarządzaniem i ochroną danych. Główna siedziba znajduje się w Sunnyvale w stanie Kalifornia. Firma znana jest w Polsce z produkcji popularnych macierzy dyskowych. Między innymi: FAS 2020, FAS 2040, FAS 2050. Macierze tej firmy charakteryzują się możliwością podłączenia zarówno za pomocą iSCSI jak również protokołu Fibre Channel.


axxon logo AxxonSoft jest wiodącym producentem oprogramowania VMS (Video Management Software) oraz PSIM (Physical Security Information Management). Ich produkty służą do zarządzania obrazem w systemach CCTV IP, telewizji analogowej oraz do integracji systemów bezpieczeństwa (KD, SSWiN, PPOŻ, DSO i inne). Axxon jest wyposażony w zaawansowaną, inteligentną analizę wideo, daje szerokie możliwości wykorzystania (generowanie statystyk ruchu ulicznego, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, twarzy, integracja z systemami POS, ATM i wiele innych). Jest przeznaczony zarówno dla małych, średnich oraz bardzo dużych aplikacji.


nice NICE Systems Inc. to światowy lider rynku rozwiązań działających w oparciu o zamierzone działania, które wychwytują i analizują interakcje oraz transakcje, odgadują potencjalne zamiary oraz wyciągają i wykorzystują wnioski i spostrzeżenia w celu podjęcia działań w czasie rzeczywistym. Dzięki analizie wykorzystującej wszystkie kanały komunikacji oraz liczne czujniki, rozwiązania NICE umożliwiają organizacjom podniesienie ich wydajności, zwiększenie efektywności operacyjnej, zapobieganie przestępstwom finansowym, zapewnienie zgodności z przepisami oraz poprawę bezpieczeństwa.