Usprawnianie i automatyzacja procesów biznesowych

Opublikowano w Zarządzanie informacją

Oferujemy usługi z zakresu usprawniania i automatyzacji procesów biznesowych, dobierając odpowiednie narzędzia i metody w zależności od skali przedsięwzięcia, budżetu oraz stawianych wymagań funkcjonalnych. Obejmujemy pełen cykl życia dokumentu - od jego wpływu do firmy, poprzez digitalizację i cyfrową obróbkę (dedykowane aplikacje własne), automatyczne odczytanie danych (zaawansowane usługi OCR), procesowanie sprawy w systemie typu workflow, aż po zasilenie systemu ERP, systemu controlingowego lub dedykowanej hurtowni danych i zarchiwizowanie dokumentu.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • posiadamy udokumentowane referencje dotyczące usprawnienia procesów biznesowych w dużych organizacjach
  • dostarczamy zawsze kompletne rozwiązanie obejmujące wszystkie etapy od digitalizacji dokumentów i cyfrowej obróbki poprzez systemy usprawniające i automatyzujące przepływ pracy, aż po integrację z systemami zewnętrznymi klasy ERP, CRM, HD itp.
  • dobieramy rozwiązania oraz dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb klienta dbając o optymalizację kosztów inwestycji 

To, co oferujemy, to nie tylko dostarczenie rozwiązania informatycznego lecz gwarancja dobrej inwestycji, przynoszącej wymierne efekty od pierwszego dnia stosowania.