Open menu

Certyfikat Axis 2021


Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy aktualizację naszego Partnerskiego certyfikatu z firmą Axis w ramach prowadzonego Programu Partnerskiego. 
 
 
 

Certyfikat Milestone 2021


Miło nam poinformować, że po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł Milestone Gold Chanel Partner. 
 
 
 

Certyfikat HP 2021


Miło nam poinformować, że po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł autoryzowanego partnera HP. Softex Data jest zatwierdzonym członkiem programu partnerskiego HP i kwalifikuje się jako HP Business Partner FY21.
 
 

Rewolucja kamer od Boscha


Platforma kamer INTEOX pozwala łatwo i bezpiecznie wdrażać aplikacje, oprogramowanie oraz usługi na urządzeniach niezależnie od ich lokalizacji. Witryna Remote Portal firmy Bosch zapewnia funkcje zarządzania urządzeniami z opcjami codziennej lub zaawansowanej konfiguracji z dowolnego miejsca. Dostępne są również usługi o wartości dodanej, takie jak In-Store Analytics czy raporty zliczające, które można wdrażać pojedynczo lub na wielu kamerach. Za pośrednictwem Remote Portal kamery na platformie INTEOX można również podłączyć do Produkty Security and Safety — platformy internetu rzeczy (IoT) z dostępem do odpowiednich informacji o aplikacjach, wszystkich narzędzi wymaganych do tworzenia i testowania aplikacji oraz panelu Device Management z informacjami o stanie aplikacji i urządzeń.

https://www.boschsecurity.com/pl/pl/rozwiazania/systemy-wizyjne/otwarta-platforma-kamer/