Drukarki igłowe

Softex Data jest dystrybutorem na polski rynek rozwiązań i urządzeń między innymi firm: PSI, COMPUPRINT, a także jedynym autoryzowanym w Polsce serwisem urządzeń tych firm.  

Firmy te specjalizują się m.in. w produkcji drukarek igłowych.

Drukarki igłowe znajdują swoje zastosowanie głównie w logistyce i przemyśle – tam, gdzie inne maszyny drukujące nie mogą sprostać ciężkiemu środowisku produkcyjnemu lub nie dostarczają wystarczającej ilości czytelnych kopii.

Ceny, jak i koszty utrzymania czy konserwacji tych urządzeń są niskie. Niewielki jest także wskaźnik występowania usterek i awarii.

Maszyny te można eksploatować do zaawansowanych zadań, tj. drukowanie z użyciem papierów kilkuwarstwowych o różnych  grubościach i formatach.  Dostępna jest także opcja drukowania w kolorze. Taka elastyczność umożliwia adaptację drukarki igłowej do praktycznie każdego środowiska sprzętowego.

 

Drukarki Compuprint

Opublikowano w Drukarki igłowe

Firma COMPUPRINT jest wyspecjalizowanym producentem szybkich drukarek igłowych, również dla tzw. odbiorców OEM (Genicom, IBM). Według niezależnych badań (Dataquest), Compuprint posiada ponad 21% udziału w rynku maszyn o prędkościach powyżej 400 zn/s, wyprzedzając znacząco innych renomowanych producentów.

Drukarki PSI - Modele

Opublikowano w Drukarki igłowe

Softex Data, wyłączny partner rozwiązań firmy PSI na rynku polskim, posiada w ofercie wiele modelidrukarek PSI o różnych parametrach funkcjonowania. 

Drukarki transakcyjne firmy PSI cieszą się ogromną popularnością w różnorodnych branżach. Oferowany sprzęt znajduje swoje zastosowanie w bankowości, szkolnictwie, administracji publicznej, czy w aplikacjach przemysłowych.

Drukarki SP40 PLUS

Opublikowano w Drukarki igłowe

Nowa, specjalizowana drukarka do wydruku nietypowych dokumentów (Karty pojazdu, Prawo wykonywania zawodu, teczki akt sądowych i komorniczych)

Drukarka SP40 Plus
firmy Compuprint, największego europejskiego producenta drukarek igłowych ‘office duty’, sprawdziła się jako unikalne rozwiązanie tego problemu. Dzięki płaskiej tacy podawania dokumentów, autopozycjonowaniu dokumentów i  możliwości druku na mediach o grubości do 2 mm drukarka ta bez problemu radzi sobie nawet z najmniej starannym podawaniem formularza.