Drukarki laserowe przemysłowe

Microplex Pantone 540U         PSi Matrix RGB
Drukarki laserowe na papier ciągły to połączenie laserowej jakości druku z wszechstronną obsługą mediów. Jest to rozwiązanie, które doskonale trafia w zapotrzebowanie rynku na wydajny druk laserowy.

Wymieniając drukarki liniowe Klienci oczekują od nowych urządzeń przede wszystkim lepszej jakości druku oraz większej wydajności. Oba te wymagania spełniają laserowe drukarki na papier ciągły firmy microplex oraz  Psi, które Softex Data SA posiada w swojej ofercie.
Rodzina drukarek laserowych na papier ciągły firmy Psi i MICROPLEX znajduje zastosowanie tam, gdzie zachodzi potrzeba zastąpienia drukarek liniowych laserowymi, decentralizacji systemu druku masowego lub przy innych aplikacjach, gdzie należy połączyć ekonomię użytkowania druku na składance z laserową jakością. Dużo niższe, niż w drukarkach laserowych na papier cięty, koszty eksploatacji dają wyjątkowo szybki zwrot inwestycji.

Oprócz doskonałej jakości druku, urządzenia te zapewniają 100% czytelność, bezbłędne kody kreskowe oraz perfekcyjny wygląd dokumentu. Drukarki laserowe obsługujące składankę są bardziej ekonomiczne w eksploatacji. Dzięki łatwej obsłudze i maksymalnie uproszczonym operacjom mogą być z powodzeniem używane w rozproszonych oddziałach firm bez potrzeby zatrudniania specjalnie wykwalifikowanych pracowników.


Atutem tych konstrukcji jest to, że podczas druku zachowuje się bardzo stabilnie. Nad bezpieczeństwem wydruku opuszczającego drukarkę czuwa inteligentna winda odbiorcza układająca papier w sposób wymuszony.
Drukowanie obszernych raportów, czy druk na nietypowych materiałach, tj. nalepki lub kartoniki przebiega niezawodnie z zastosowaniem maszyn laserowych na papier ciągły.
Rezultaty są bardzo efektowne, ponadto raporty drukowane na składance stanowią całość i zachowują kolejność stron. Można je przeglądać i przechowywać bez obawy utraty i zaginięcia strony. Dla użytkowników to przede wszystkim oszczędność czasu i kosztów eksploatacji. Nie trzeba już męczyć się z usuwaniem zaklinowanych w mechanizmie kartek i narażać drukarkę na uszkodzenie. Nareszcie możliwy jest  wysokiej jakości druk na nietypowych materiałach

Drukarki Microplex Solid 60E-2

Opublikowano w Drukarki laserowe przemysłowe

Drukarki Microplex Solid 60E-2 to najbardziej ekonomiczne, laserowe rozwiązanie dla druku średnionakładowego, dostępne na rynku! Ekonomia ta dityczy zarówno kosztów zakupu jak i późniejszych kosztów eksploatacji!

Zastosowane w drukarkach technologia zimnego utrwalania pozwala na wydruk na bardzo nietypowych mediach: plastik, PVC, Tivec, bilety czy nalepki. Oprócz tego drukarki moga realizowac masowy wydruk typowych dokumentów biznewsowych na składance: raporty, zestawienia magazynowe itp.

Drukarki Microplex Solid 58E

Opublikowano w Drukarki laserowe przemysłowe

Microplix Solid 58E LED na papier ciągły przeznaczonymi do intensywnej eksploatacji. Wyposażone są standardowo w dwie niezależne ścieżki prowadzenia ciągłego papieru oraz nóż odcinającywydruk na wyjściu. Nóż jest sterowany programowo i może służyć zarówno do separowania zadań wydrukowych, jak i do cięcia wydruków na odcinki.

Drukarki te wykorzystywane są do przemysłowego wydruku raportów, wyciągów, not, upomnień, rachunków, mailingów itp.