Drukarki termiczne

Termiczna drukarka kodów kreskowych T4M to profesjonalne urządzenie dla firm poszukujących najbardziej ekonomicznego rozwiązania. Urządzenie odporne jest na ciężkie warunki pracy, posiada przyjazny interfejs graficzny i daje możliwość szybkiej rozbudowy o moduł programowania etykiet RFID. Podobnie, jak pozostałe modele charakteryzuje się ono wysoką odpornością na niekorzystne warunki pracy, takie jak kurz, zapylenie, skrajne temperatury oraz wilgotność.

Printronix prezentuje też rodzinę drukarek etykietowych do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych- T8000r oferującą druk zarówno w trybie termicznym jak i termotransferowym. Drukarka ThermaLine T8000r została wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania elektroniczne istotnie zwiększające jej niezawodność i wszechstronność zastosowań. Etykietki wydrukowane przez drukarki mogą zawierać informacje tekstowe i liczbowe, znaki graficzne, symbole, logo firmy, kody kreskowe itp. Wydruk może być przeprowadzony na różnych mediach takich jak: papier składany, papier i folie z tworzyw sztucznych i metalizowanych (drukowanie informacji na nalepkach, metkach, zawieszkach, tabliczkach znamionowych itp.). Wygodę obsługi wydruków poprawiają opcjonalne urządzenia zwijające, odklejające i tnące nalepki.

Drukarki współpracują z oprogramowaniem do zdalnego zarządzania- GPIO.
General Purpose Input/Output (w skrócie GPIO) firmy Printronix to łatwy do zainstalowania, opcjonalny moduł do przemysłowej, wysokowydajnej drukarki etykietowej T8000. Umożliwia on drukarce współdziałanie z zewnętrznymi urządzeniami pracującymi w linii produkcyjnej poprzez sygnały wejścia / wyjścia i sprawia, że drukarka do kodów kreskowych staje się integralną częścią złożonego procesu produkcyjnego.

Softex Data gwarantuje atrakcyjną cenę, serwis, a także wzorowe wsparcie techniczne tych produktów.

Microplex LogiJET TC8

Opublikowano w Drukarki termiczne

LogiJET TC8 to 8-calowa drukarka termotransferowa przeznaczona do pracy w zakładach przemysłowych. Zaprojektowana została tak, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Drukarka wyposażona jest  w dwa moduły drukujące,  stosować możemy dowolny  kolor. Opcjonalnie drukarka może być również wyposażona  w "odwijak"

RODZINA DRUKAREK PRINTRONIX T8000

Opublikowano w Drukarki termiczne

Printronix Inc. jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań dla druku w warunkach przemysłowych, o  wysokiej niezawodności i niskich kosztach całkowitych. Firma oferuje dwie z najbardziej zaufanych marek w druku przemysłowym -  Printronix i TallyGenicom. Drukarki te są znane w zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, centrach handlowych, dystrybucji, bankowości, administracji i lecznictwie na całym świecie.

Więcej artykułów…