Opcje i akcesoria do drukarek Printronix

Opublikowano w Drukarki liniowe

burster BURSTER
Opcja do drukarek Printronix przeznaczona do końcowej obróbki partii wydruków. Urządzenie automatycznie odcina perforację, dzieli oraz precyzyjnie układa strony. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy oczekują szybkiego, niezawodnego drukowania i wydruków bez konieczności ręcznej obróbki.
polka papier PÓŁKA NA PAPIER
Prosta opcja do modelu na podstawie. Jest idealnym rozwiązaniem jeśli istnieje konieczność przestawiania drukarki wraz z papierem lub jeśli nie chcemy układać papieru na podłodze. Instalacja tej opcji trwa sekundę.
dostep do papieru DOSTĘP DO PAPIERU OD FRONTU
W poprzednich modelach użytkownik posiadający model w obudowie potrzebował dużej ilości przestrzeni, aby mieć dostęp zarówno do przedniej jak i tylnej półki drukarki. Teraz dzięki zupełnie nowej opcji, możliwe jest dołożenie i odbiór papieru poprzez frontowe drzwiczki. Umożliwia to zmniejszenie powierzchni zajmowanej przez drukarkę - może od tej pory stać ona w rogu pomieszczenia lub przy samej ścianie. Minimalnie potrzebne to są 4 cale na otwarcie górnej pokrywy.
oslona akustyczna OSŁONA AKUSTYCZNA
Wycisza dźwięki, które są emitowane przez urządzenie o 4 dBA. Każde urządzenie na podstawie może więc drukować, nie przeszkadzając pracującym w tym samym pomieszczeniu ludziom. Dodatkowo osłona została skonstruowana w ten sposób, aby ułatwić użytkownikom dostęp do wychodzącego papieru.
wiekszy papier OBSŁUGA WIĘKSZEGO FORMATU PAPIERU
P8000 została wyposażona w opcjonalne, powiększone drzwi. Zestaw obejmuje jedne lub dwa powiększone drzwi, które będą odpowiadały potrzebom klienta. Już pojedyncze powiększone drzwi pozwalają na zastosowanie formularzy o długości 14 cali.
tylnia szyflada TYLNIA SZUFLADA NA PAPIER
Ta opcjonalna, wysuwana szuflada ułatwia i czyni bezpiecznym odbiór większych partii zadrukowanych formularzy. Szuflada wysuwa się całkowicie spod mechanizmu drukującego. Ta szuflada jest dostępna w standardzie ze wszystkimi modelami wyposażonymi w Surestack.
wirelles WIRELESS ETHERNET
Rodzina drukarek P8000 współpracuje z bezprzewodowym połączeniem Ethernet 802.11b. Karty bezprzewodowe są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem PrintNet Enterprise. Ta opcja może stosowana jednocześnie ze standardowym inteferjsem Ethernet.
IGP IGP Graphics Option
IGP zapewnia współpracę z oryginalnym językami PGL Printronix i Magnum Code-V (VGL). To rozwiązanie graficzne pozwala na łatwe zmiany w obrębie tekstu: obrót i skalowanie tekstu, różnych standardów kodów paskowych oraz tworzenie ramek i linii.
 emulacja EMULACJA LJ
Największe zmiany zaszły w architekturze oprogramowania drukarek Printronix. Kiedyś funkcjonalność systemu HP była dostępna tylko w wybranych, limitowanych modelach drukarek liniowych. Obecnie emulacja LJ jest dostępna, jako opcja we wszystkich produktach z serii P8000. A więc wszystkie takie opcje jak "Stacker", prędkość 2000 linii na minutę, czy możliwość połączeń bezprzewodowych są dostępne dla wszystkich użytkowników wymagających emulacji LJ.
 emulacja ethernet Emulacja TN5250/TN3270 Ethernet
Printronix rozszerzył funkcjonalność swoich interfejsów sieciowych, umożliwiając wydruki z aplikacji IBM działających w środowiskach Coax/Twinax, na drukarki dostępne w sieci Ethernet. Instalowane obecnie w drukarkach Printronix serwery druku zostały wzbogacone o obsługę protokołów TN5250/TN3270, umożliwiając tym samym bezpośrednie wydruki w standardzie SNA na drukarkach podłączonych do sieci Ethernet.