Open menu

Drukarki przemysłowe liniowe


Softex Data od 25 lat reprezentuje producenta drukarek przemysłowych do intensywnej eksploatacji Printronix. Druk dużej liczby pojedynczych dokumentów (arkuszy etykietowych, faktur, listów przewozowych, dokumentów magazynowych) to właśnie zadania dla urządzeń drukujących w technologii liniowej.
Technologia liniowa Printronix to duża prędkość wydruku, trwałość oraz ekonomia użytkowania i niskie całkowite koszty posiadania.
W porównaniu z drukarkami laserowymi i matrycowymi, rozwiązania liniowe są aż do 10 razy tańsze w eksploatacji, a to ze względu na unikalny typ taśm barwiących. Kilkakrotnie niższy pobór mocy daje dodatkową oszczędność, jednocześnie zapobiega "nagrzewaniu się" urządzenia. Drukarki charakteryzuje nielimitowany cykl pracy co perfekcyjnie sprawdzając się przy wydrukach masowych.
Zapewniamy stałą dostępność materiałów eksploatacyjnych do wszystkich oferowanych drukarek Printronix oraz TallyGenicom. Materiały eksploatacyjne do drukarek IBM, Infoprint oraz starszych serii TallyGenicom sprowadzane są na zamówienie.
 
Kompetencje: Printronix, TallyGenicom