Usprawnianie i automatyzacja procesów biznesowych

Opublikowano w Zarządzanie informacją

Oferujemy usługi z zakresu usprawniania i automatyzacji procesów biznesowych, dobierając odpowiednie narzędzia i metody w zależności od skali przedsięwzięcia, budżetu oraz stawianych wymagań funkcjonalnych. Obejmujemy pełen cykl życia dokumentu - od jego wpływu do firmy, poprzez digitalizację i cyfrową obróbkę (dedykowane aplikacje własne), automatyczne odczytanie danych (zaawansowane usługi OCR), procesowanie sprawy w systemie typu workflow, aż po zasilenie systemu ERP, systemu controlingowego lub dedykowanej hurtowni danych i zarchiwizowanie dokumentu.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • posiadamy udokumentowane referencje dotyczące usprawnienia procesów biznesowych w dużych organizacjach
  • dostarczamy zawsze kompletne rozwiązanie obejmujące wszystkie etapy od digitalizacji dokumentów i cyfrowej obróbki poprzez systemy usprawniające i automatyzujące przepływ pracy, aż po integrację z systemami zewnętrznymi klasy ERP, CRM, HD itp.
  • dobieramy rozwiązania oraz dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb klienta dbając o optymalizację kosztów inwestycji 

To, co oferujemy, to nie tylko dostarczenie rozwiązania informatycznego lecz gwarancja dobrej inwestycji, przynoszącej wymierne efekty od pierwszego dnia stosowania.

Digitalizacja i indeksacja dokumentów

Opublikowano w Zarządzanie informacją

Procesowanie dokumentu w systemie workflow wymaga, aby był on w postaci elektronicznej. Pomimo postępującej cyfryzacji nadal przeważająca część dokumentacji dostarczana jest do firmy w postaci papierowej (faktury, pisma, oferty, umowy, wezwania, oświadczenia itp.).

Przekształcenie dokumentu papierowego na jego postać elektroniczną oraz zapewnienie właściwej jakości obrazu przy jednoczesnej optymalizacji rozmiaru dokumentu jest kluczowym elementem w projektowanych i dostarczanych rozwiązaniach z zakresu obiegu i archiwizacji dokumentów.

Kolejnym kluczowym elementem jest indeksacja dokumentu. Indeksacja to proces wprowadzenia parametrów opisujących dokument, po których będzie możliwe jego wyszukanie. Indeksy mogą być wprowadzane ręcznie lub półautomatycznie po przeprowadzeniu operacji rozpoznawanie tekstu (OCR) lub całkowicie automatycznie poprzez zastosowanie zaawansowanych metod ‘text mining’u.
W ramach projektu zapewniamy

  • Opracowanie koncepcji digitalizacji oraz propozycję sprzętową (skanery, drukarki kodów kreskowych)
  • Autorskie oprogramowanie SOFTEX SCAN do cyfrowej obróbki obrazu dokumentu 
  • Oprogramowanie do automatycznego odczytywania danych np. z faktur, paragonów i innych dokumentów bez konieczności przygotowywania szablonów tych dokumentów, Softex Scan Manager. ! NOWOŚĆ !
  • Opracowanie i wdrożenie odpowiednich interfejsów do umieszczenia pliku dokumentów i jego opisu (indeksów) w Państwa systemach informatycznych lub dostarczanych przez nas systemach obiegu dokumentów i archiwizacji.