Projekty branżowe

Opublikowano w Systemy bezpieczeństwa technicznego

Softex Data zrealizowała wiele istotnych projektach branżowych m.in:

Urząd Miasta Włocławek - modernizacja i rozbudowa istniejącego systemu CCTV w ramach zadania inwestycyjnego "Lokalny Program Rewitalizacji Włocławka 2007-2012 / Regionalny Program Operacyjny".

FM Polska - rozbudowa systemu CCTV na halach magazynowych w lokalizacji Błonie.

Elektrownia Wodna Włocławek - modernizacja systemu CCTV.

Najwyższa Izba Kontroli - modernizacja systemu CCTV IP w Warszawie przy ulicy Filtrowej.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - modernizacja i rozbudowa systemów CCTV, KD oraz SSWiN w fabrykach w Łodzi.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania m.st. Warszawa - instalacja systemów CCTV, KD oraz systemu szlabanów.

 

Systemy perymetryczne

Opublikowano w Systemy bezpieczeństwa technicznego

BANER PER 2

Systemy perymetryczne to nowoczesne urządzenia przeznaczone do ochrony obwodowej obiektów, ogrodzeń oraz obszarów zewnętrznych. Systemy działają na zasadzie analizy drgań mechanicznych dokonywanych przez umiejscowione dookoła obiektu sensory. Głównym celem tego typu rozwiązania jest ochrona przed wtargnięciem intruza na obszar chroniony.
Bardzo istotną rolę w systemach perymetrycznych odgrywają kamery, które zintegrowane z systemem na bieżąco monitorują teren obiektu. Dzięki informacją przekazywanym przez czujniki, kamery mogą automatycznie śledzić cel i pomóc w podjęciu odpowiedniego działania.
Softex Data oferuje rozwiązania doskonale spełniające wymagania klienta w zależności od rodzaju i wielkości chronionego obszaru. Systemy oferują możliwość zintegrowania urządzeń z innymi istniejącymi systemami ochrony. Obecnie w naszej ofercie znajdują się systemy Peridect (linkujemy ulotkę) oraz Micropoint.

Systemy SSP

Opublikowano w Systemy bezpieczeństwa technicznego

BANER SSP 2

System sygnalizacji pożaru to podstawowy element każdego dobrze chronionego budynku, spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa. Szybkie wykrycie pożaru w budynku chroni życie ludzkie oraz pozwala na zabezpieczenie obiektu i uniknięcia strat materialnych.
Softex Data oferuje kompleksowe rozwiązania SSP wraz z konfiguracją, które zastosować można do różnego rodzaju obiektów takich jak: budynki przemysłowe, biura, magazyny oraz budynki użytku mieszkalnego.  W tym zakresie jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Bosch.
Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom pomoc na każdym etapie inwestycji oraz doradztwo w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia  uzyskane w CNBOP i certyfikaty instalatorów firmy Bosch.

Systemy RCP

Opublikowano w Systemy bezpieczeństwa technicznego

BANER RCP 2

System rejestracji czasu pracy jest doskonałym narzędziem do efektywniejszego zarządzania pracą personelu w firmie, oceny poszczególnych pracowników oraz kontroli obowiązującego regulaminu czasu pracy. System oferuje przede wszystkich profesjonalną i szybką metodę zliczania czasu pracy, co wiąże się z obniżeniem kosztów w firmie.

Nowoczesne systemy RCP składają się przeważnie z trzech podstawowych elementów do efektywnej rejestracji czasu: czytnika, kart elektronicznych (tagi) oraz oprogramowania do analizy danych zarejestrowanych przez czytnik.

Systemy RCP dostarczają podstawowych informacji o czasie pracy pracowników. Informują o tym, kiedy pracownik rozpoczął i zakończył pracę, ile czasu spędza poza firmą, o której opuszcza stanowisko pracy oraz jak często spóźnia się do pracy. System RCP oferuje również funkcję zliczania czasu pracy tzn. ile czasu pracownik poświęca na wykonanie określonego zadania.