RODZINA DRUKAREK PRINTRONIX T8000

Opublikowano w Drukarki termiczne

Printronix Inc. jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań dla druku w warunkach przemysłowych, o  wysokiej niezawodności i niskich kosztach całkowitych. Firma oferuje dwie z najbardziej zaufanych marek w druku przemysłowym -  Printronix i TallyGenicom. Drukarki te są znane w zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, centrach handlowych, dystrybucji, bankowości, administracji i lecznictwie na całym świecie.

 

Softex Data SA - wieloletni, autoryzowany Partner handlowy i serwisowy firmy Printronix - przedstawia nową serię drukarek termicznych klasy ‘high-end’ T8000. Drukarki te charakteryzuje wielka niezawodność w każdych warunkach eksploatacji, pewność druku kodów kreskowych w 100% odczytywalnych i duża prostota użytkowania. T8000 przewyższa oczekiwania  najbardziej wymagających operacji w produkcji, logistyce i administracji.

T8000 to kolejny kamień milowy w portfolio  drukarek  termicznych .

T8000 to efekt wielu lat doskonalenia konstrukcji drukarek termicznych i termotransferowych. M.in. dostarcza pierwsze w branży unikalne rozwiązanie dla specyficznego środowiska ‘Cold Supply Chain’. Drukarki zaprojektowane są z wentylacją bez wentylatora, za to z inteligentnym systemem zarządzania gospodarką cieplną głowicy drukującej. Zapewnia to niezawodne działanie drukarki w temperaturach nawet poniżej zera! Wydruki termiczne mogą odbywać się w temperaturze -5°C (termotransferowe  od +5°C )  bez konieczności zastosowania ogrzewanej obudowy.

T8000 oferuje bezproblemową łączność z systemami ERP i WMS poprzez bezpośrednie drukowanie aplikacji PostScript i PDF. Drukarki  posiadają głowice o  rozdzielczości 203 i 300 DPI oraz 35 różnych wbudowanych czcionek. Łatwo integrują się z systemami ERP, także z  SAP, drukując  etykiety  bez konieczności  instalacji niestandardowych sterowników. Aplikacje tradycyjnie drukowane na drukarkach laserowych i atramentowych teraz będą mogły odbywać się w bardziej niezawodnej technologii termicznej i termotransferowej.

Drukarka  T8000


Przyjazna dla użytkownika - nowy, kolorowy ekran "o wysokiej rozdzielczości 3.4”.  Karta pamięci Quick (QCMC) przechowuje unikalne ustawienia konfiguracyjne  drukarki sieciowej  pozwalając na szybszą i łatwiejszą instalację i konfigurację nowych drukarek.

Wydajna -  wyposażona w  procesor  ARM A9 o dużej mocy, 512 MB pamięci RAM i 128 MB pamięci flash.  T8000 może drukować wysokiej jakości duże, złożonych etykiety  z prędkością do 14 IPS. W standardzie oprogramowanie  "PrintNet Enterprise Printronix ™ do zdalnego zarządzania, które  pozwala użytkownikom na konfigurację i monitorowanie drukarek termotransferowych Printronix w całej globalnej sieci przedsiębiorstwa.

Wytrzymała - zgodnie z tradycją firmy  Printronix  T8000 posiada odporną i niezawodnej konstrukcję, do której  klienci przyzwyczaili się w ciągu ostatnich 40 lat. Ponadto Printronix chroni środowisko  - T8000 posiada certyfikat  Energy Star.

Niezawodna - Printronix zapewnia w  100% wydruk czytelnych  i zweryfikowanych  kodów  kreskowych, oferując T8000 z opcjonalnym Online Data Validator (ODV ™). Weryfikator sprawdza poprawność i jakość wydrukowanej etykiety, w przypadku stwierdzenia błędu etykieta jest niszczona  i automatycznie drukuje się nowa.  Dzięki wyeliminowaniu złych kodów kreskowych w łańcuchu dostaw, klienci mogą zwiększyć wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu zwrotów i obciążeniu karami za niewłaściwą wysyłkę towarów.
Ma to kluczowe znaczenie dla sprawności działania firm  w handlu światowym

Aby dowiedzieć się więcej  odwiedź stronę www.printronix.com

Pobierz ulotkę T8000_Brochure ENG-GB (A4)