Softex Scan Manager

Opublikowano w Digitalizacja i indeksacja dokumentów

Softex Scan Manager jest zaawansowanym rozwiązaniem wspomagającym proces automatycznego odczytywania danych z dokumentów i przetwarzania ich na wersję elektroniczną. Jego głównym zadaniem jest maksymalne przyspieszenie wprowadzenia dokumentu do systemów informatycznych przy jednoczesnym ograniczeniu czynności wykonywanych przez człowieka.

Softex Scan Manager wykorzystuje zaawansowane algorytmy z obszaru sztucznej inteligencji w celu interpretacji treści i wydobycia z niej zestawu informacji.

Standardowo interpretuje najbardziej popularne dokumenty jakimi są faktury i pargony. W ramach indywdualnego projektu dla klienta jest przystosowywany do analizy i odczytywania danych z innych typów dokumentów np.:
- pism komorniczych
- wniosków
- dokumentów urzędowych

Automatyczna ekstrakcja danych z różnych klas dokumentów oparta o rozwiązanie Softex Scan Manager pozwala całkowicie zmienić dotychczasowe podejście do wprowadzania danych do systemów informatycznych. Wygoda i szybkość jaką daje automatyzacja procesu wprowadzania danych przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy, wzrost wydajności i obniżkę kosztów w firmie.

Więcej informacji w załączonej ulotce: SOFTEX SCAN MANAGER

Drukuj